Karl Lagerfeld – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Niektórzy ludzie używają kosmetyków od tysięcy lat. Egipskie kobiety używały do cieni do powiek proszku z pokruszonego malachitu, rudy zawierającej miedź i zielony chlorofil. Zielony cień do oczu nie był popularny wśród starożytnych Egipcjan, ponieważ uważano, że okrada mężczyzn z męskości. To prawda, najstarszy znany produkt kosmetyczny miał na celu poprawę wyglądu kobiety, a nie podkreślenie jej urody. Czasy się zmieniają i obecnie wszyscy skupiają się na poprawie swojego osobistego wyglądu.

Jeden z najbardziej znanych współczesnych produktów kosmetycznych nosi nazwę Karla Lagerfelda, uznanego projektanta mody, który od lat 70. tworzy ubrania haute couture. Ubierał wiele wysoko postawionych osobistości, w tym trzy pokolenia rodziny królewskiej, niezliczone supermodelki, a także licznych projektantów. Gdy miał zaledwie 17 lat rozpoczął pracę jako ilustrator mody dla francuskiego magazynu Vogue. Nawet po tym, jak stał się jednym z najbardziej znanych na świecie projektantów, nigdy nie przestał rysować swoich własnych szkiców.

Karl Lagerfeld jest kreatywnym geniuszem, który wie, jak połączyć tradycję i innowację we wszystkim, co robi, więc nie powinno dziwić, że stworzył znakomitą linię kosmetyków, które są popularne wśród wielu osób na całym świecie. Więcej na allbeauties.pl