Tom Dixon – dowiedz się więcej o tym projektancie wnętrz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świecie projektowania wnętrz, istnieją dziesiątki zasobów, które mogą Ci pomóc. Jako projektant wnętrz i architekt, jest to dla mnie ciągłe wyzwanie, aby zrównoważyć pobyt na szczycie tego, co nowe z upewnieniem się, że nadążam za najnowszymi trendami. Jednym ze świetnych sposobów na upewnienie się, że niczego nie tracisz, jest śledzenie liderów w swojej branży – czy to projektantów wnętrz, czy architektów, czy dekoratorów, a nawet projektantów mebli.

Tom Dixon to jedno nazwisko, które usłyszysz w kółko, jeśli patrzysz na trendy w projektowaniu wnętrz, architekturze i dekoracji. Jego prace są powszechnie uznawane za jedne z najlepszych w tych dziedzinach, ale jest on również znany z tego, że jest niezwykle otwartym i dostępnym liderem w swojej branży. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samym Tomie Dixonie, zajrzyj do profilu The New York Timesa, który opisuje jego życie i karierę w sposób bardziej szczegółowy, niż mogłabym tu zmieścić, nie kontynuując w nieskończoność!

 

Jeśli chcesz bardziej interaktywnego doświadczenia, gdzie możesz zobaczyć próbki jego pracy, sprawdź Design Museum w Londynie. Mają stały wyświetlacz, który ma setki kawałków od Toma Dixona. Jeśli nie możesz wybrać się do Londynu w najbliższym czasie, jest tam mnóstwo zdjęć.

Więcej na: forhomies.pl