Guy Laroche – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Jeśli chodzi o kosmetyki, łatwo jest skupić się na wielkich nazwach i zignorować niektóre z mniej znanych. Ja jednak zawsze byłam fanką odnajdywania ukrytych klejnotów. Ze względu na moje zainteresowanie pięknem, przeprowadziłam kilka badań i dowiedziałam się wiele o kosmetykach Guy Laroche!

Firma została założona przez nikogo innego jak samego Guy Laroche w 1965 roku. Dla tych, którzy nie wiedzą, był on znanym francuskim projektantem mody! Stworzył także linię odzieży damskiej, która do dziś cieszy się popularnością. Kiedy Laroche zmarł niespodziewanie w 1988 roku, jego syn przejął funkcję prezesa i utrzymał firmę w dobrej kondycji. Kilka lat później firma została sprzedana dużej francuskiej korporacji, która chciała rozszerzyć swój zasięg. Po kilku zmianach właściciela, obecnie jest własnością L’Oreal!

Laroche Cosmetics oferuje całkiem spory wybór produktów: od lakierów do paznokci i błyszczyków do produktów do pielęgnacji skóry i palet cieni do powiek. Mają nawet duży wybór zapachów i perfum! Linia rozwinęła się na przestrzeni lat, ale nadal oferują swój najlepiej sprzedający się tusz do rzęs, który istnieje od dziesięcioleci i jest jednym z moich ulubionych. Więcej na: prettyfe.pl