Jimmy Choo – dowiedz się więcej o tych kosmetykach!

Linia kosmetyków Jimmy Choo obejmuje jedne z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich produktów kosmetycznych, ale jak wypadają one na tle innych marek? Choć nie jest chyba zaskoczeniem, że linia kosmetyków od luksusowej firmy obuwniczej będzie wysokiej jakości, istnieje wiele szczegółów, które wyróżniają tę markę.

Kosmetyki Jimmy Choo są wysokiej jakości, co jest zgodne z nazwą luksusowej marki. Zaskakujące jest jednak to, jak przystępne są ich ceny. Ich wysokiej klasy wygląd dostępny jest w cenach, które mogą Cię zaskoczyć – i zadowolić!

Produkty do makijażu i pielęgnacji skóry Jimmy Choo mają piękne opakowania. Błyszczące różowe tuby i czarne nakrętki są wspaniałe, ale pod nakrętką kryje się prawdziwa niespodzianka. Same produkty są gęste i luksusowe, o kremowej konsystencji, która jest przyjemna dla skóry. W przeciwieństwie do wielu innych drogich marek, kosmetyki Jimmy Choo nie skąpią swoich produktów – otrzymujesz dodatkowe pół uncji za to, co normalnie zapłaciłabyś za pełną uncję w przypadku innych marek!

Projekt opakowania nadaje tym produktom jeszcze więcej elegancji, niż wynika to z ich ceny. Jest nie tylko ładne, ale również bardzo użyteczne. Tubki mają duże otwory, więc łatwo jest wycisnąć produkt bez robienia bałaganu na całych rękach.

Więcej na: momstyle.pl