Patricia Urquiola – dowiedz się więcej o tym projektancie wnętrz

Patricia Urquiola, hiszpańska projektantka wnętrz i architekt, jest inspiracją dla wielu profesjonalistów w branży projektowej. Jej projekty są eleganckie i proste, a jednocześnie nowoczesne, pomysłowe i uwodzicielskie. Jej osobisty styl jest zawsze interesujący i złożony – jest wyrafinowany, ale także bardzo ludzki. Oto kilka sposobów, w jakie mnie inspiruje:

 

Zagłębia się w zawiłości procesu projektowania, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty dla swoich klientów. Nie tylko tworzy ładne meble; projektuje wnętrza, które wyglądają jak pochodzące z planu filmowego lub z rodzinnego albumu.

 

Sposób w jaki włącza sztukę do swoich projektów jest jedną z moich ulubionych rzeczy w jej pracy. Rozumie, że każde dzieło sztuki jest wyjątkowe i powinno być w stanie stać samodzielnie jako arcydzieło. Wie również, jak łączyć sztukę z meblami i innymi elementami wystroju, tak aby pasowała do każdej przestrzeni, którą projektuje.

 

Myśli nieszablonowo, jeśli chodzi o wybór materiałów do swoich projektów. Szczególnie podoba mi się sposób, w jaki wykorzystuje ceramikę; wyobrażam sobie, że te przedmioty pasują do muzeum sztuki!

Więcej na: rockethome.pl