Skąd czerpać inspiracje do aranżacji wnętrz?

Skąd czerpać inspiracje do aranżacji wnętrz? Szczerze mówiąc, w dzisiejszych czasach jest tak wiele miejsc, z których można czerpać pomysły. Od książek, czasopism i zasobów internetowych do prawdziwych doświadczeń życiowych, a nawet własnej intuicji, nigdy nie było łatwiej znaleźć inspirację!

-Check out Pinterest. Łatwo się zarejestrować i wyszukać pomysły na aranżację wnętrz na temat, który Cię interesuje. Przeglądając szpilki, nie zapomnij sprawdzić opisów postów, aby uzyskać więcej informacji na temat obrazu lub pomysłu.

-Przeczytaj książkę o projektowaniu wnętrz. Jedną z moich ulubionych jest „Designing Your Interior” autorstwa Johna Saladino. Jest pełna świetnych zdjęć i profesjonalnych wskazówek od doświadczonego projektanta.

-Oglądaj film z pięknymi domami lub pokojami. Moim ulubionym jest „The Royal Tenenbaums”. Projektanci scenografii i kostiumów wykonali fenomenalną pracę przy tym filmie! „Spirited Away” również zapiera dech w piersiach.

-Zrób zdjęcia swoich ulubionych wnętrz, gdy podróżujesz lub gdy odwiedzasz przyjaciół i rodzinę. Edytuj je w kolaż na swoim komputerze, abyś mógł później łatwo do nich wracać!

-Odwiedź lokalne sklepy osobiście lub online, które przedstawiają sztukę, meble lub inne rzeczy, które przemawiają do Ciebie. Te miejsca dadzą Ci pomysły na to, jak zorganizować własną przestrzeń.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://dompodkontrola.pl/ .